Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ctvrta.sudicka

jediná možná odpověď

Jediná přijatelná odpověď na tuto žádost, by měla znít, že ve Španělsku naopäk muslimové musí respektovat kulturu majority. A to i všude jinde.

0/0
9.3.2011 13:01

AGNESSSSS

Přiznám se...

...že mě začínají musulmani pěkně s...t:(( Kam se hnu, tam jsou. Jdu na Č.M. do KFC, sedí tam banda zakuklenejch bab...prosím, ať sedí...ale ty jejich namachrovaný  zlý pohledy...stejně raději do prostor, kde se jich povícero zdržuje, moc nelezu...abych z toho nezačala třeba radostí rozhazovat ručičkama...10 m od sebe...(( Odstěhuju se do ryzí p...e...kdo by to byl řekl, jsou tu taky... a jak čuměj v létě, když tu baby chodí v tílku a kraťasech...ale nemylme se...ty pohledy nejsou závistivé...spíš touha po moci zakuklit nás, český holky, taky...kdyby měly tu moc...a oni ji brzy mít budou...

0/0
7.3.2011 19:00

bublinka.c

Re: Přiznám se...

Máte pravdu, taky je tu vídávám čím dál častěji a nemám z nich vůbec dobrý pocit ;-€

0/0
10.3.2011 14:05

Ormir

Jsem pro, aby mohli žít podle koránu

Tady muslimové narážejí na překážky bránící jim žít podle jejich víry, takže je třeba jim poděkovat za to, že nás poctili svou návštěvou a umožnit jim hladký návrat do zemí odkuď přišli. Čím dřív, tím líp.

Podle islámu je možné dodržovat zákony hostující země, ale jen přechodně. Všechny islámské školy se v tomto shodují, jen se liší délkou povoleného pobytu v neislámské zemi. Muslim musí usilovat o prosazení islámu v neislámské zemi nebo v jasně definované enklávě, a pokud se mu to nepodaří, měl by z ní po čase odejít, jinak korán říká, že ztrácí "zapálení ve víře".

0/0
7.3.2011 11:16

Dr No

Tady vůbec nejde o psy

Je to testování toho, co si můžou muslimové v Evropě už dovolit. A když jim projdou psi, najdou si samozřejmě něco dalšího. Krůček za krůčkem, lidé si budou postupně zvykat a pak se najednou probudí v kompletně muslimském světě, kde budou mít na vybranou jen dvě možnosti - stát se také muslimy, nebo zůstat podřadnými bezprávnými nevěřícími psy. V zemi, kde se narodili ....

0/0
7.3.2011 11:07

cara al sol

Re: Tady vůbec nejde o psy

Souhlas.

0/0
7.3.2011 19:37

bublinka.c

Re: Tady vůbec nejde o psy

Bohužel máte pravdu :-/

0/0
10.3.2011 14:08

Astaroth

kun je lepsi

Na koni, ci ponikovi, muze slepec rovnou jet! A nejen kun, i vepr slyne vetsi inteligenci nez pes, dozajista by sel vychovat i slepecky vepr za zlomek ceny psa.

0/0
7.3.2011 10:54

JanGajdos

Re: kun je lepsi

S prasetem by vás hnali, to je dle islámu nečisté zvíře... to byste nevidomým moc nepomohl...

0/0
8.3.2011 19:20

Niktor

Mo

To by mě tedy zajímalo, kde se v evropských muslimech pořád bere ta canisfobie... V muslimských zemích totiž normálně existují i chovné stanice psů a vážně je nevedou vaišnavští hinduisté. A třeba ve velkých městech v Pákistánu (stejně tak v Indii, kde je taky hodně muslimů) mají

0/0
7.3.2011 10:47

Niktor

Re: Mo

problém s toulavými psy, kteří přenáší vzteklinu. To by muselo být smrtelně uražených lidí... Kdekdo tu jistě viděl Valčík s Bašírem - vzpomínáte si, jaké zvířata musel v Libanonu zabíjet ten voják, co z toho pak měl noční můry? Napovím, že koně to nebyli...

0/0
7.3.2011 10:49

Niktor

Re: Mo

btw. Když se do těch hadísů podíváte pořádně, tak zjistíte, že tu tezi o velbloudech, psech a ženách rušících modlitbu nevyřknul Mohamed, ale nějací blíže nespecifikovaní lidé, načež se jedna z Mohamedových žen, Aiša, urazila, že je přirovnávána ke zvířatům a prohlásila, že Mohamed se normálně modlil ve chvíli, kdy před ním ležela na posteli.

Tolik k intelektuální poctivosti a pravdomluvnosti autora. O jeho IQ bych si také iluze nedělal.

0/0
7.3.2011 11:00

Niktor

Re: Mo

A k těm Teplicím - nikdo z hostů si na psa samozřejmě nestěžoval, vedení lázní jej odmítlo předem, protože si čte podobné prolhané a hrubě neinformované existence jako je autor a usoudilo, že by jim pes mohl vyhnat bohaté arabské hosty. Tedy se dá říct, že tu slečnu z českých lázní nevyhnali cizí muslimové, ale bláboly a předsudky šířené českými vidláky.

0/0
7.3.2011 11:22

Camino

Niktore, nehrajte si na slepeho! Deje se to vsude.

www.danielpipes.org/.../muslim-taxi-drivers-vs-seeing-eye-dogs

www.canada.com/vancouversun/news/story.html?id...

www.stripersonline.com › ..

RvRvRv

0/0
12.3.2011 3:11

Jarcho

To je přeci jasný návod obranné strategie pevnosti Evropa:

Každá rodina by měla mít vlastního psa, libovolné rasy, leč pokud možno co nejčernějšího.

A také všechna sedadla ve veřejné dopravě by měla být potažena vepřovou kůží.

0/0
7.3.2011 10:39

Michal007

Re: To je přeci jasný návod obranné strategie pevnosti Evropa:

Podobný přístup údajně použili v Izraeli proti sebevražedným teroristům. V autobusech umístili sáčky s prasečí krví, takže terorista by po útoku jí byl kontaminován a nemohl se tak dostat do ráje. Těžko říct, co je na tom pravdy, ale od určité doby tento typ útoků přestal.

0/0
7.3.2011 22:07

petrph

tak možné řešení by bylo,

Kdyby si evropské úřady najmuli nějakého islámského duchovního s dobrou znalostí  šarijá, a jak by přišel na úřad nějaký muslim se stížností,tak by si ho hned zkontroloval, zda on sám všechny muslimské povinnosti plní (z hlediska oblečení, chování,... ), uloží příslušný tvrdý islámský postih (třeba bičování nebo stětí hlavy), pak by začal chodit na ona místa "se zvýšenou koncentrací muslimů." a kontrolovat to samé,..hádám že za měsíc by v celé Evropě moc lidí co se hlásí k islámu nezbylo...:-):-)

0/0
7.3.2011 8:43

Polička

Mají v mnohém na vrch.

V mnohamilionovém muslimském městě jsem nviděl jediného psa. Zato mnoho dětí, ty nebyly v kočárcích, maminy je nosí na prsou. Nevidím tu budoucnost Evropy zrovna růžově. Děti se tu nerodí, ale pro pejsky máme hračky, obchody, hotely, hřbitovy....

0/0
7.3.2011 8:39

Vladimir7

Podobně jako Romové

Ano (naštěstí zatím menšina) - Muslimové mají podobnéí chování jako Romové, jako menšina si usurpují práva většiny a chtějí, aby je většina poslouchala. A množí se podobně.

0/0
7.3.2011 8:23

Pepan A2

Re: Podobně jako Romové

Akorát že muslimové jsou radikálnější, takže se časem může stát, že bílí obyvatelé Evropy budou výrobní složka, která bude krýt potřeby muslimského etnika, které bude vládnout.

0/0
7.3.2011 9:06

Gašpo

Speje to tam kam musí

Za chvíľu sa budú muslimovia dožadovať aby na verejnosť nechodili nemuslimovia, pretože ich to uráža. Prípadne že musia chodiť s označením na odeve a nesmú používať hromadnú dopravu. Pripomína Vám to niečo?

Podobnosť určite nie náhodná.:-/

0/0
7.3.2011 8:02

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz